Reklamy na blasze i PCV

Reklamy na blasze i PCV

Skuteczna reklama w każdym miejscu!

Szyld wolnostojący to najczęściej stosowana forma reklamy zewnętrznej. Ogromna powierzchnia, czytelna i trafiająca do odbiorcy treść oraz trwałość i stabilność na wiele lat, to największe zalety tej formy reklamy.

Co oferuje druk wielkoformatowy? Przede wszystkim nieograniczony format reklamy o fotograficznej jakości, która jeszcze skuteczniej potrafi dotrzeć do potencjalnego klienta!

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne

Zaprezentuj się w 3D!

Niezwykle efektowna forma reklamy w niepowtarzalny sposób eksponującej prestiż firmy! Tworzymy litery przestrzenne z całej gamy materiałów (styrodur, plexi, pcv) i w dowolnych grubościach.

Jesteśmy w stanie wyciąć każdy element graficzny, taki jak litery, cyfry, a także tak skomplikowane znaki graficzne jak logo. Wycięte elementy mogą być malowane, wyklejane folią lub też złocone szlakmetalem (imitacja złota).

Potykacze, rollupy i banery

Potykacze, rollupy i banery

Lekka, trwała i mobilna reklama!

Oferowane przez naszą firmę stojaki (potykacze, pająki, itp) wykonane są z tworzywa sztucznego (PCV), co sprawia, że są one odporne na warunki atmosferyczne, korozję i chemikalia.

Rollupy to idealne narzędzie reklamowe do zastosowań wewnętrznych, jak na przykład: wystawy targowe, galerie handlowe czy też stanowiska promocyjne. Lekka konstrukcja, niska cena i łatwy montaż to główne zalety tego rozwiązania.

Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie pozwala na dotarcie do ogromnej ilości odbiorców!

Stosowane przez nas wysokiej klasy folie samochodowe dają gwarancję wieloletniej trwałości. Bardzo ważne przy tej formie reklamy jest samo oklejanie samochodów: to od tej części w szczególności zależy końcowy efekt.

W razie potrzeby folie są zabezpieczane odpowiednim laminatem, który chroni grafikę przed uszkodzeniami mechanicznymi.